افزایش حقوق بازاریابی دیجیتال: آیا حقوق کافی دریافت می کنید؟

خبر عالی: طبق یک بررسی حقوق و دستمزد ۲۰۱۴ که توسط Prosperity انجام شده ، حقوق بازاریابی دیجیتال برای اولین بار طی چند سال افزایش یافته است. استخدام کننده دیجیتالی پیشرو افزایش اعتماد به نفس در بازار کار را به همراه مبارزه روزافزون برای استعداد ، نسبت داده است. استعداد شما

اعتماد به نفس

با داشتن تعداد زیادی موقعیت دیجیتالی برای پر کردن و تعداد کمی از متخصصان برای پر کردن آنها ، سال ۲۰۱۴ به سرعت تبدیل به “سال ارائه پیشنهاد” شد. مشاغل در حال تشخیص محدودیت نامزدهای دیجیتالی موجود هستند. و در حالی که برای پر کردن موقعیت های خاص تلاش می کنند ، آنها مایل به پرداخت هزینه های بیشتری هستند.

دیجیتال

این فقط شرکت های بزرگ با بودجه استخدام سالم نیستند که بسته های پرداخت خود را بالا می برند. مشاغل محلی ایرلندی در حال رقابت با مشاغل dotcom با پشتوانه IDA هستند و فرصت ها و انتخاب عظیمی را برای متخصصان دیجیتال در زمینه های مناسب ایجاد می کنند.

استخدام

قبل از اینکه آن مقام بعدی را بپذیرید ، در یافته های کلیدی زیر نگاهی بیندازید. آگاه ماندن بهترین راه برای مذاکره در مورد حقوق جدید و شروع شادتر است. موفق باشید.

۱ Incre افزایش حقوق دیجیتال

این نظرسنجی به شش بخش اصلی – پرتال ها / ناشران ، تجارت الکترونیک ، آژانس ، بازی ، تراشه های آبی و خرده فروشی / FMCG تقسیم شده است. برخی از حقوق ها در تمام بخش ها بطور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است و سال ۲۰۱۴ را یک زمان واقعاً هیجان انگیز برای متخصصان دیجیتال می کند.

الی دویل ، متخصص استعدادهای درخشان Prosperity برای بخش دیجیتال و تجارت الکترونیکی رشد مثبت را تأیید کرد:

“متخصصان UX (به ویژه سالمندان) تقاضای باور نکردنی دارند ، جایی است که ما به دلیل نسبت عرضه و تقاضا شاهد بزرگترین افزایش حقوق هستیم. و یک دوم نزدیک (در رابطه با افزایش تقاضا) مدیران محصولات از محصولات موبایل و تبلت هستند – یک فرد خوب می تواند خود را به بالاترین پیشنهاد دهنده اعطا کند. “

موبایل

اما این فقط حرفه ایان و مدیران محصولات UX نیستند که از افزایش حقوق برخوردار هستند. سایر افزایش قابل توجه حقوق و دستمزد در بخش بازاریابی دیجیتال شامل موقعیت های PPC در سطح ورودی است. به عنوان مثال ، حقوق شروع PPC متخصص از ۲۵،۰۰۰ یورو در سال ۲۰۱۳ به ۲۸،۰۰۰ یورو در سال ۲۰۱۴ رسیده است. علاوه بر این ، حقوق PPC در تمام سطوح تجربه از تازه کارها به پزشکان با تجربه تر افزایش یافته است.

این مطلب را هم بخوانید :
نحوه استفاده از هشتگ ها در رسانه های اجتماعی

/۲۰۱۴ دستمزد آژانس تخصصی سئو:

۲۰۱۳ حقوق آژانس تخصصی سئو:

سعادت می گوید ، “مهارت های خاصی در حال افزایش بالاتر از حد متوسط ​​بازار است زیرا شرکت ها با همان استعداد رقابت می کنند.” مطمئناً این زمان هیجان انگیز برای متخصصان دیجیتال است که می توانند از مزایای مذاکره با حقوق بالاتر بهره مند شوند. آیا می خواهید مهارت های دیجیتالی خود را قبل از برنامه ریزی در آن بررسی حقوق ، آزمایش کنید؟ ابزار تشخیص دیجیتال رایگان ما را امتحان کنید.

برنامه ریزی

براساس گزارش Prosperity ، کارمندان دیجیتال در سال ۲۰۱۴ بیشتر از ۵ سال گذشته با پیشنهادهای متفاوتی روبرو شده اند. نبرد برای استعدادهای دیجیتال مطمئناً درحال گرم شدن است و این متخصصان دیجیتال هستند که از آنها سود می برند.

آیا می خواهید بدانید که آیا حقوق شما افزایش یافته است؟ به سادگی نتایج حقوق سال گذشته را با نتایج امسال مقایسه کنید.

۲ ٫ چگونه حقوق دوبلین در سطح بین المللی مقایسه می شود

به امید دستیابی به موقعیت بهتر و حقوق بالاتر ، به مهاجرت فکر می کنید؟ شاید اول بخواهید این موضوع را در نظر بگیرید: نرخ پرداخت دیجیتالی دوبلین در سطح بین المللی کاملاً رقابتی است. به عنوان مثال ، میانگین حقوق یک مدیر بازاریابی دیجیتال در دوبلین ۶۸،۰۰۰ یورو بود. equivalent معادل منچستر ۶۰،۰۰۰ یورو بود ، اسرائیل با مبلغ ۵۲،۰۰۰ یورو در آمد و دوستان سنگاپور ما ۵۲۲۰۰۰ یورو (باورنکردنی یازده یورو) ، ۰۰۰۰ less کمتر از همتایان دوبلین).

هاب دیجیتال مدیر بازاریابی دیجیتال داوطلبان برترین مراکز بین المللی دیجیتال:

بررسی کنید که حقوق شما با همکاران بین المللی چگونه مقایسه می شود.

۳ Economy اقتصاد دیجیتال ایرلند: مثبت و چالش ها

خبر خوب این است که دوبلین همچنان عنوان اصلی خود را به عنوان یک مرکز برتر دیجیتالی در اختیار دارد و با پنج شرکت نرم افزاری برتر و نه از ده شرکت جهانی فناوری اطلاعات و ارتباطات بازی می کند. بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات جزء سه صنعت برتر رشد ایرلند است و یکی از مهمترین مشارکت کنندگان در اقتصاد ایرلند است.

این مطلب را هم بخوانید :
ذهن آگاهی دیجیتال: ۸ برنامه مفید برای افزایش بهره وری

از این گذشته ، اقتصاد دیجیتال ایرلند با ۱۶ درصد در سال در حال رشد است – این ۱۰ برابر نرخ رشد کل اقتصاد است.

چالش؟ فیاستعداد ایرلندی برای پر کردن تعداد فزاینده موقعیت های دیجیتالی موجود. سعادت می گوید که ارتقاء سطح آموزش در ایرلند در تمام سطوح سیستم آموزشی از جمله موضوعاتی مانند علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات بسیار مهم است. به عنوان راه حلی برای پر کردن شکاف مهارت های دیجیتال ، آنها همچنین در مورد اهمیت جذب و حفظ استعداد از خارج از کشور بحث می کنند.

مطابق با “کتاب سال جهانی رقابت IMD ، ۲۰۱۳” ، اینجا چیزی است که در ایرلند عالی هستیم:

   

 • یازدهم انعطاف پذیری و سازگاری نیروی کار
 •  

 • یازدهمین مشوق های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خارجی
 •  

 • یازدهم نگرش به جهانی سازی

با توجه به سعادت ، مواردی است که ایرلند برای جذب و حفظ استعداد از خارج از کشور باید روی آن کار کند:

   

 • ویزاهای عمومی و مجوزهای استخدامی
 •  

 • سیستم مهاجرت مبتنی بر امتیازات
 •  

 • ویزای خاص IT با مهارت بالا برای دانشجویان بین المللی
 •  

 • لیست کمبود نیروی کار / آزمایش بازار کار
 •  

 • برنامه تجربه کار / ویزای تحصیلات تکمیلی
 •  

 • مشوق های مالیاتی

خب! حالا شما مالک آن هستید. به جای رفتن به خارج از کشور شاید ارزش داشته باشد که برای موقعیت دیجیتالی خود بمانید و بجنگید. و فراموش نکنید که شما به عنوان یک حرفه ای بازاریابی دیجیتال چقدر ارزشمند هستید. به کسی پیشنهاد می دهید؟

آیا می خواهید بدانید چگونه می توانید از فرصت استفاده کنید و خود را به صورت دیجیتال شغل کنید؟ با ما در آخرین عصر حرفه ای دیجیتال عصر پاییز که در دوبلین برگزار می شود ، امروز چهارشنبه ، ۱۰ سپتامبر – این یک جلسه رایگان است اما اماکن اکنون محدود است بنابراین RSVP.

همچنین ممکن است شما علاقه مند باشید