عوارض ایمپلنت سینه چیست؟

breast-surgery

ایمپلنت پستون روی هزاران نفر از زنان استفاده شده ، چه واسه زیبایی و چه به دلیل برداشتن بستان و یا یه تیکه از اون ، نشت و یا سوراخ شدن ایمپلنت سینه ممکنه بسیار خطرناک باشه !!!

مشکلات جراحی سینه چقدره و تا چه حد میشه به اون اطمینان کرد ؟ بعد از ، اطمینان خیلی از آدما به این جراحی جلب شده ،چون که باعث نجات جون خیلی از زنائی می شه که به سرطان سینه دچار می شن.

این یه انتخاب هوشمندانه س که وقتی که احتمال دچار شدن به سرطان بالاست جراحی کنین. چه بخواین یه جراحی پیشگیرانه انجام بدین و چه جراحی زیبایی باید با آگاهی کامل این کار رو انجام بدین ، به کار گیری ایمپلنتای غیر استاندارد و ارزون می تونه جون شما رو به خطر بندازه !

ایمپلنتهای سینه که از ژل سیلیکون ساخته شدن و واسه تغییر شکل و یا افزایش اندازه سینه طراحی شدن نا تموم نیس و هرمقدار که بیشتر در بدن بمونه احتمال مشکلات جانبی اون بیشتره. زنائی که از ایمپلنت استفاده کردن باید به طور منظم اسکن MRI بگیرن تا از عفونت و پارگی اون جلوگیری شه.

اگه شما در این مورد نگرانین و یا پرسشهایی دارین حتما با دکتر خود تماس بگیرین. باتوجه به اینکه ایمپلنت سینه یه جسم خارجیه بهتره در مورد ایمپلنت آگاهی داشته باشین.

بعضی کارشناسان پزشکی شکایت کردن که اجناس ایمپلنت تستهای ایمنی مناسب رو انجام نداده. اونا اخطار دادن که بعضی از تولیدکنندگان به اندازه کافی نظارت بر ایمنی اجناس خود ندارن و به جای توجه به بیماران در این مورد بی دقتی کردن و نسبت به هزاران تن از زنائی که تحت عمل جراحی ایمپلنت قرار داشتن بی توجه بودن.

الان جراحان در فرانسه در مورد اجناس خراب ایمپلنت پستون اخطار جدی دادن ، حتی در پروتز پلی ایمپلنت (PIP) پارگی و حتی شکافهایی دیده میشه.

به خاطر همین شرکت PIP از راه دادگاه ضبط شد. اما بعد از اون جراحان مشکلات در سیستم ایمنی بدن ، دردهای ضعیف کننده ، بثورات و خستگی شدید رو در افراد زیادی دیدن. به کار گیری اجناس ارزون قیمت و با ایمنی کمتر و کاهش قیمت ایمپلنت پستون و همینطور ایمپلنتهای معیوبی که مورد استفاده قرار میگیره ، زنان رو در برابر خطرات بیشتری قرار می ده. با نکات زیر خود رو آگاه نگهدارین.

درباره جراحی سینه باید بدونین:

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

در مورد جراحی سینه عجله نکنین ،هنگام مشورت با دکتر خانوادگیتان گزینه های مورد نظر خود رو مطرح کنین، بزرگ شدن پستون معمولا تحت بیهوشی عمومی انجام میشه پس شما در طول عمل خوابین.

اگه سیگار میکشین ممکنه پیشنهاد شه که اونو ترک کنین چون سیگار کشیدن خطر تنگی قفسه سینه و عفونت رو افزایش می ده و میتونه درمان و بهبود زخم رو کندتر کنه.

این جوری معمولا یک تا دوساعت زمان میبره البته ممکنه بسته به نوع کار شما زمان طولانی تری نیاز باشه. تو یه دوره تعیین شده نباید اجسام سنگین بلند کنین و یا حتی ورزشای سنگین انجام بدین این کار به بهبودتان کمک میکنه.

مشکلات احتمالی جراحی سینه:

مانند همه روشای جراحی در این عمل هم امکان وقوع یه عکس العمل غیرمنتظره در بیهوشی هست. ممکنه منتهی به خونریزی زیادتر از اندازه و یا لخته شدن خون تو یه رگ از پاها شه. بعضی از زنان ممکنه متوجه فرق در اندازه و یا شکل پستون راست و چپ شن که این فرق ممکنه بسیار محسوس تر از افزایش اندازه از راه ایمپلنت باشه.

اگه شما دچار عفونت شید باید دوباره تحت عمل جراحی قرار بگیرین تا واسه درمان عفونت ایمپلنت رو از بدن خارج کنین. حتی ایمپلنت میتونه نشت کنه ، سوراخ شه و بعضی وقتا باعث چین و چروکهایی روی پوست پستون شه.

خطراتی که ممکنه وجود داشته باشه در بیماران جور واجور فرق داره به خاطر همین بهتره به طور کامل روش زندگی و شرایط خاص خود رو با جراح خود در میان بذارین تا خطرات و خطر اون به طور کامل آزمایش شه.

امتیازات و مشکلات روشای جور واجور کاشت و پیوند مو

تفاوتای عمل کوچیک کردن و لیفت سینه

آی بانو جراحی زیبایی سرطان سینه چیه