عمو های فیتیله‌ ای‌ به دیدار خانواده قربانیان حادثه خرمدره رفتند

اعضا گروه فیلیله ایا با حضور در جمع خونواده قربانیان حادثه خرمدره با ایشون همدردی کردن.

عموهای فیتیله ای به گفته قبلی این هفته به دیدار خونواده های قربانیان برنامه “خاله شادونه” رفتن تا با حضور در خونواده شون همدردی خود رو به اونا نشون بدن.

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

محمد مسلمی، علی فروتن و حمید گلی اعضا گروه فیتیله ایا هم جهت با همدردی با خونواده های داغ دار حادثه تلخ خرمدره راهی این شهر شدن و با حضور در خونه قربانیان این حادثه بهش تسلیت گفتن.

یه چند وقت پیش برنامه “خاله شادونه” در یکی از سالنای فرهنگی در خرمدره برگزار شد، اما ازدحام زیادتر از اندازه مجاز مردم در این سالن منتهی به مرگ سه کودک خردسال شد.

با کشته و زخمی شدن این کودکان ورزشگاه ۳ هزار نفری خرم دره پلمب شد چراکه ظرفیت این سالن ۳ هزار نفر بوده ولی بیشتر از ۴ هزار نفر وارد سالن شده بودن. برخلاف این اقدام اما مسئولیت این حادثه رو هیچ نهادی برعهده نگرفت.

به دنبال این حادثه دلخراش عموهای فیتیله ای بر سر مزار این بچه ها حاضر شدن و با خونواده شون همدردی کردن تا نشون بدن برنامه سازان کودک همیشه دلشون واسه بچه ها می تپد و واسه اونا احترام زیادی قائل هستن.

 

 

تحقیقات درباره دلایل بروز حادثه خرمدره بازم ادامه داره و هنوز هیچ حکم قطعی درباره مقصر یا مقصران این حادثه تلخ صادر نشده.

این مطلب را هم بخوانید :
عوارض خطرناک شکر برای بدن

noindex

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *