عمل های زیبایی عجیب وغریب در جهان

make-up-vs-cosmetic-surgery

اگه به خوندن مطالب باحال و عجیب وغریب علاقه دارین شاید آشنایی با چند جراحی زیبایی متفاوت بتونه شما رو سرگرم کنه!

به گزارش آلامتو و به نقل از ما؛ تزریق ژل و بوتاکس، جراحی بینی، پیکرتراشی و جوون سازی پوست واژه هایی هستن که در سالای گذشته زیاد در مورد اونا شنیده ایم.

این عملای زیبایی با استقبال بسیار خیلی از طرف مردم مواجه شدن و طی سالیان گذشته، تماشاگر تبلیغات گسترده و رونق گیری کار و کاسبی های جدید در مورد این موضوع بوده ایم. اما در کنار همه عملای زیبایی رایج، بعضی موارد هستن که کمتر شناخته شدن و شاید حتی تا الان نامشون رو هم نشنیده باشین.

مثلا جوون سازی پوست به روش خون آشام یا فرم دهی ناف!

اگه دوست دارین با ۸ نمونه از عجیب ترین عملای زیبایی در جهان آشنا شید، در ادامه با ما همراه باشین.

برداشتن چربیای گونه

شاید تا الان تصورتون این بوده که کارشناسان جراحی زیبایی، واسه برجسته کردن گونه افراد فقط از پرکنندهایی مثل ژل، پروتز یا چربی استفاده می کنن. اما باید بدونین که در مواردی، درست برعکس عمل کرده و چربیای صورت و گونه تقاضا کننده رو بر می دارن تا موجب زیبایی و خوش فرمی گونه هاش شن.

جراحی برداشتن چربی گونه ها که به کوچیک کردن گونه هم می شناسنش، به این صورته که چربیای گونه ورداشته می شه تا صورت در کنارها لاغرتر شده و گونه ها برجسته تر به نظر برسن. البته واسه انجام این عمل باید حتما از تصمیم خود مطمئن باشین، چون دائمیه و راه برگشتی نداره.

اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین، همه پزشکان متخصص زیبایی هم مهارت لازم واسه انجام اون رو ندارن.

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

پیوند ابرو

تا الان در مورد پیوند ابروها چیزی شنیدین؟ این عمل زیبایی واسه آدمایی مناسبه که ابروهای خود رو در طول زمان از دست دادن و موهای اون دیگه رشد نکرده. این افراد عموما با به کار گیری مداد یا سایه هر روز داخل ابروهای خود رو پر می کنن. یا در مواردی، با تتو کردن تلاش در جبران این خسارت دارن.

اما یه راه حل بهتر واسه این منظور، پیوند ابروست. در این روش، پیاز مو از مناطقی مثل پشت سر آدم ورداشته شده و در جاهای خالی ابرو کاشته می شه. مزیت این کار اینه که این موها به حالت به طور کامل عادی در جای جدید خود رشد کرده و ابرو دوباره به حالت طبیعی خودش برمیگرده.

گذاشتن چال گونه

یکی از جراحیای عجیب زیبایی، گذاشتن چال گونه س. این جراحی در عرض نیم ساعت و با بیهوشی موضعی انجام می شه. به موجب اون، از درون لب پائین فرد در بخش داخلی گونه یه بخیه زده می شه تا هنگام خنده، مثل چال گونه طبیعی به نظر برسه.

فردی که قصد انجام اینجور عملی رو داره باید بدونه که این جراحی دائمیه و مثل بوتاکس یا ژل نیس که پس از ۳ تا ۵ ماه در پوست جذب شده و از بین بره.

نکته قابل اشاره دیگه اینه که چال گونه طبیعی فقط هنگام خنده ظاهر می شه. اما چال گونه هایی که با عمل جراحی گذاشته شدن، حتی در حالت عادی هم ممکنه ظاهر شه. این موضوع مخصوصا در چند هفته اول پس از جراحی عمومیت داره.

فیس لیفت ومپایر

نام «خون آشام» به این منظور واسه این جراحی زیبایی انتخاب شده که به واسطه اون، خون مریض رو استخراج کرده و واسه جوون سازی و نابود کردن چین و چروک پوست صورتش، دوباره استفاده می کنن.

روند این جراحی به این گونه س که خون فرد گرفته می شه، پلاسماهای غنی از پلاکت منزوی شده و به خاطر بازسازی بافتا و جوون سازی پوست، دوباره در محل چروکا تزریق می شه. پلاکتا شامل فاکتورهای رشد و عناصر بازسازی کننده هستن که به تقویت و بهبود کارکرد سیستم دفاعی بدن کمک می کنن. در طول زمان، فرد می تونه افزایش حجم ۱۰ تا ۱۵ درصدی رو در صورت خود تماشاگر باشه که تا چندین سال دووم داره.

شاید در ظاهر این روند کمی عجیب به نظر برسه، اما بسیار کاربردی بوده و روی بیماران زیادی جواب داده.

جراحی گوش

خیلی از مردم از شکل و فرم گوشای خود راضی نیستن. بخاطر این دست به دامن جراحیای بازسازی گوش (Otoplasty) می شن. این جراحی واسه آدمایی خوبه که گوشای اونا بیرون زده یا به سمت جلو تا شدن.

به لطف این روش که در عرض کمتر از یه ساعت و با بیهوشی موضعی انجام می شه، گوشا به صورت نزدیک شده و خمیدگیای نا قشنگتر به طور کامل از بین میرن.

لیفت لب

اگه دوست دارین همیشه لبای پر و خوش فرمی داشته باشین، یا در اثر بالا رفتن سن، دور و بر لب هاتون چروک شده، با لیفت کردن لبا می تونین به این هدفا دست پیدا کنین.

در عمل بالاکشیدن لبا، فاصله بین بینی و لب بالایی فرد کم می شه. با کم شدن این فاصله، لبا بزرگ تر و پرتر از چیزی که هستن به نظر می رسن و باعث جوون دیده شدن صورت فرد می شه.

برخلاف روند تزریق ژل به لبا، عمل لیفت لب به این صورته که یه ردیف از پوست از زیر بینی ورداشته می شه و روند بازسازی و جوش خوردن اون بین ۷ تا ۱۰ روز به طور می رسه.

CoolMini

«کول مینی» یه روش جراحی سراپایی و تحت تایید سازمان غذا و داروست که عموما واسه نابود کردن چربیای اضافه در زیر چانه و برداشتن غبغب استفاده می شه.

واسه این منظور از دیوایسای مخصوص CoolSculpting استفاده می شه که به موجب اون، چربیا رو در زیر پوست شناسایی و فریز کرده و به طور کامل از بین می برن.

تقاضا کننده پس از دو تا سه بار فریز کردن چربی به این روش، نتیجه کار رو می بینه.

CoolSculptingهم یه جور روش غیرجراحیه که واسه نابود کردن چربیای موندگار که با رژیم یا ورزش از بین نمی رن، کاربرد داره. این عمل واسه چربیای پهلو، بازو، ران و شکم استفاده میشن.

Umbilicoplasty

این عمل هم از دیگر جراحیای عجیب خوشگلیه که خیلی کم انجام می شه اما، به هر حال خواهندگان خاص خود رو داره. آمبایلیکوپلاستی به جراحی تغییر شکل ناف می گن. به موجب اون، آدمایی که نافای دفرمه دارن، طی یه عمل جراحی ساده می تونه ظاهر ناف خود رو مثل دیگه افراد، گرد و سالم کنن.

امتیازات و مشکلات روش های جور واجور کاشت و پیوند مو

تفاوتای عمل کوچیک کردن و لیفت سینه

جراحی زیبایی ما