عمل بینی گوشتی در تهران

عمل بینی گوشتی یکی از عملای خوشگلیه که روز به روز در حال زیاد شدنه. در عمل بینی گوشتی برشای بسیار کوچیکی ایجاد می شه تا جراح به استخون تحتانی دسترسی پیدا کنه. در این جراحی به پوست بینی دست زده نمی شه، بلکه پوست منقبض می شه و شکل جدیدی به خود میگیره.

نتیجه جراحی بینی گوشتی خوب می شه؟

عمل بینی گوشتی

مهمترین فاکتوری که نتیجه عمل زیبایی بینی گوشتی رو مشخص می سازه، ضخامت پوسته؛ اگه پوست کلفت باشه و بینی هم طبق تعریف، بینی گوشتی باشه اصلا نباید عمل شه؛ چون شک نداشته باشین نتیجه نمی گیره. اما اگه بینی گوشتی با پوست متوسط یا نازک باشه، میشه غضروف ضعیف رو با بانک غضروف تقویت کرد.

بینی پس از عمل بینی گوشتی دچار افتادگی می شه؟

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

این مسئله رابطه بسیار نزدیکی با تکنیکای که استفاده میشن، تخصص جراح و چیزای دیگه ای به جز اینا داره. در واقع میشه گفت اگه استحکامات قسمت زیرین به درستی انجام شه، افتادگی بینی اتفاق نمی افته و نباید تورم ایجاد شده بعد از عمل رو با اون اشتباه گرفت.

عمل بینی گوشتی

این تورم بعد از شش ماه کم شده و تا دو سال بینی کوچکتر و قشنگ تر می شه. رفع تورم در بینیای گوشتی در مقایسه با بینی استخوانی مدت زمان بیشتری زمان میبره.

واسه رفع کبودی بعد از عمل بینی گوشتی چیکار باید کرد؟

این مطلب را هم بخوانید :
علت کم پشت شدن موی سر چیست؟

  • به کار گیری پمادای آنتی بیوتیک و ضد التهابی
  • دوری از رسوندن آسیب و یا ضربه به بینی
  • به کار گیری آب آناناس و یا آب کرفس جهت کاهش تورم

بهترین جراح بینی طبیعی تو تهران واسه عمل بینی گوشتی چه کسیه؟

عمل بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی طبیعی یه هنراست که نیاز به علم زیاد و تجربه دکتر جراح بینی داره. بینی هم عضوی در وسط صورته که در نگاه اول، چشم بیننده به اون میفته؛ بنابر این به دلیل اهمیت کار، اگه دکتر زیبایی بینی شما تموم ویژگیای فوق رو داشته باشه، معمولا درایران هزینه جراحی بینی طبیعی زیر ۶ میلیون تومن نخواد بود؛ مگراینکه به دلایلی مانند انجام عمل بینی در بیمارستان دولتی و یا رقابت زیاد با بقیه جراحان زیبایی بینی، دکتر زیبایی بینی شما اینجور عملی رو با قیمتی کمتر انجام بده وگرنه مطمئن باشین که چیزی به نام عمل بینی ارزون با کیفیت بالا، مگه در مواردی که جراح بینی از استادان دانشگاه یا مراکز دولتی باشه، عنوانیه که باید در کتاب خرسا پرواز می کنن، به دنبال اون باشین!

پس پیشنهاد می شه قبل از انجام هر نوع عمل بینی از جراحی زیبایی بینی طبیعی گرفته تا جراحی زیبایی بینی استخوانی حتما تحقیق کرده و در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی تو تهران که می تونه جراح گوش و حلق و بینی ، جراح پلاستیک و یا جراح فک وصورت باشه، دقت کنین تا در این پریشون بازارجراحی زیبایی بینی خود، این عضو حساس و بسیار موثر در زیبایی صورت رو به فردی بی تجربه و یا بدون تخصص مربوطه واگذار نکنین!

این مطلب را هم بخوانید :
علت درد شانه در ورزش و پرس سینه چیست؟

هزینه عمل بینی گوشتی

اگه بینی گوشتی کار زیادتری ببره، هزینه عمل زیبایی بینی گوشتی ممکنه، بالاتر باشه؛ البته بعضی جراحان زیبایی بینی ،قیمت رو گران نمی کنن.

در صورت تمایل می تونین گالری تصاویر قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی دکتر سید محمد لاجوردی رو با کلیک روی بینی طبیعی عمل شده ببینین.

امتیازات و مشکلات روش های جور واجور کاشت و پیوند مو

تفاوتای عمل کوچیک کردن و لیفت سینه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *