علی کریمی از فوتبال خداحافظی کرد + متن نامه خداحافظی

علی کریمی از دنیای فوتبال باشگاهی و ملی وداع کرد. تراکتورسازی تبریز آخرین باشگاهی بود که کریمی پیراهن اونو بر تن کرد.

این بازیکن ۳۶ساله از راه آهن و یکی دو تیم دیگه پیشنهاد داشت اما ترجیح داد از فوتبال خداحافظی کنه.

متن خداحافظی کریمی از فوتبال به توضیح زیره:

به نام خالق هستی

میخی بر دیوار کوبیدم و کفشا رو آویزون کردم

خداحافظی همیشه تلخ و ناگواره. جدایی از عشقی که تار و پود وجودت رو در تصرف داره، کار آسونی نیس. یه بار فقطً تحت اثر خداحافظی غریبانه مهدوی کیا تصمیمی احساسی گرفتم و فضای اندوه بار اون همه بی توجهی منو از فوتبال بیزار کرد و خود رو در آخر دیدم. هرچند همین تصمیم احساسی و با عجله باعث شد تا بعضیا همه چیز رو تموم شده بدونن و منو با دست خود به مسلخ ببرن. با در نظر گرفتن شرایطی که در اون قرار دارم راهی جز ترک صحنه برام نمونده. این تصمیم رو در حالی که تموم وجودم رو شک، دودلی و اندوهی نامعلوم گرفته با مردم خوب و مهربون وطنم به اشتراک می ذارم… تصمیمی قطعی و برگشت ناپذیر.

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

از این پس هوادار متعصب واسه تیم محبوبم پرسپولیس و تیم ملی کشورم هستم. دوست دارم و این رو وظیفه خود می دونم از همه سروران و مهرآفرینانی که منو از یه فوتبال خیابانی به میادین جهانی همراهی و مساعدت کردن تشکر کنم و البته درخواست دارم تا اشتباهات و خطاهای این کوچیک که در بخشایی موجب آزردگی خاطر، نگرانی و ناراحتی احساسات پاکشون شده بخشیده و مورد عفو بذارن.

این مطلب را هم بخوانید :
علل و درمان کیسه و پف زیر چشم

من، علی کریمی هرچه دارم بعد از خدا، از فوتبال و محبت مردمه که هیچوقت خود رو شایسته این همه محبت و لطف نمی دونم چون که واقعا قهرمون واقعی این مرز و بوم اونایی هستن که به خاطر آرامش من و امثال من از آسایش و جون خود گذشتند تا این آرامش و آسایش نصیب ما شه. از همین رو درود و سپاس به شهدا و جانبازان راه وطن و آزادی. این عزیزان رو شایسته و لایق بالاترین ستایشا می دونم.

اما از اینکه تنونستم با پیراهن تیم محبوبم پرسپولیس فوتبال رو ترک کنم اصلاً ناراحت نیستم چون این اتفاق عجیبی نیس! هیچوقت تن به بازی خداحافظی که متأسفانه در فوتبال ما یه جور حرکت تشریفاتی، تبلیغاتی و بعضی وقتاً ریاکارانه س نخوام داد. خیلی از بزرگان فوتبال ما بی سروصدا خاموش شدن و به گورستان فراموشی رهسپار شدن…!

در آخر قلباً اعلام می دارم که با خداحافظی از فوتبال همه حوادث و حاشیه هاش رو هم در همون زمین خاک کرده و چیزی که رو در این راه برام پیش اومده تنها رقابتا ، رقابتا و احساسات منطقی می دونم.

و در آخر کلام آخر باز با هواداران که همیشه برام اهمیت بالایی داشته و دارن: “شما همیشه در قلب من هستین. از احترامی که طی این چند سال نسبت به من داشتین لذت بردم و ممنونم”.

آخرسر باید از این خاک رفت … خوشا اون که پاک اومد و پاک رفت

خاک پاک تموم ایرانیان علی کریمی

این مطلب را هم بخوانید :
عکس های جدید و گلچین شده از رامبد جوان به همراه همسرش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *