علت ‌کناره‌گیری ‌لنکرانی ‌مشخص‌ شد

lankaraniدبیر ستاد طلاب حامی گفتگو انقلاب اسلامی از حضور باقری لنکرانی و روانبخش در جمع اعضای این ستاد خبر داد و گفت: بیشتر سوالات در رابطه با کناره گیری آقای باقری لنکرانی از انتخابات بود که ایشون هم دلیل کناره گیری خود رو مطرح کرد.

امیر امیرگان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به تشکیل ستاد طلاب حامی گفتگو انقلاب اسلامی گفت: هم جهت با خلق حماسه سیاسی و پشتیبانی از گفتگو انقلاب اسلامی ستاد طلاب حامی گفتگو انقلاب اسلامی با حضور طلاب مدرسه معصومیه قم تشکیل شده و سلسله جلساتی در این مورد تشکیل می شه.

ایشون با اشاره به اینکه جلسه شب گذشته این ستاد با حضور باقری لنکرانی و حجت الاسلام روانبخش برگزار شد گفت: در این جلسه دکتر لنکرانی به تشریح مطالب مطرح شده در دیدار با آقای جلیلی و مسائلی که باعث کنار کشیده شدن ایشون شد پرداخت.

دبیر ستاد طلاب حامی گفتگو انقلاب اسلامی با اشاره به سخنان باقری لنکرانی در جلسه این ستاد اعلام کرد: آقای لنکرانی بعد از جلسه با دکتر جلیلی و پس از اینکه از حضور ایشون در میدون مطمئن شدن کناره گیری کردن.

ایشون با اشاره به تقدیر باقری لنکرانی از پشتیبانی طلاب مدرسه معصومیه تاکید کرد: ستاد طلاب حامی گفتگو انقلاب اسلامی تلاش خود رو همون گونه که واسه لنکرانی به کار گرفت، واسه دکتر جلیلی هم انجام میده.

امیرگان با اشاره به اینکه طلاب هم در این جلسه سوالاتی رو از آقای لنکرانی پرسیدن اضافه کرد: بیشتر سوالات در رابطه با کناره گیری ایشون بود و باقری لنکرانی هم دلیل کناره گیری خود رو دوری از رقابت درون گفتمانی بیان کرد.

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

ایشون با تاکید بر اینکه گفتگو انقلاب اسلامی منطبق با انقلاب و به دنبال رابطه با غرب و پررو کردن غرب نیس اعلام کرد: در این جلسه حجت الاسلام روانبخش هم به دیدار و جلسه سه ساعته کمیته پنج نفره با سعید جلیلی اشاره کرد و اعلام داشت جبهه پایداری بعد از اینکه از مبانی آقای جلیلی اطمینان کامل پیدا کرد به پشتیبانی از ایشون پرداخت.

دبیر ستاد طلاب حامی گفتگو انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه گروه های خیلی از دکتر جلیلی پشتیبانی کرده ان گفت: تیمی که قرار بود واسه آقای لنکرانی فعالیت کنه در اختیار دکتر جلیلیه و برنامه کاری رو با آقای جلیلی تنظیم کرده و ستادهای لنکرانی در اختیار جلیلی قرار گرفته.

ایشون گفت: خط کشی دکتر جلیلی با جریان انحراف واسه جبهه پایداری قطعی شده و ایشون خط کشی پررنگی با حلقه انحراف دارن.

انتخابات ۹۲