علاقمندان به موضوع خودرو بخوانند/معرفی سایت آگهی فروش خودرو به سبکی نو در سایت ماشین

ماشین

در سایت ماشین یکی از مشکلات بزرگ کاربران وعلاقمندان به موضوع خودرورفع گردیده.

پیدا کردن وب سایتای معتبر و فعال در مورد خرید و فروش خودروه که آگهیای جدید، جور واجور و معتبری در اون وجود داشت.بر این پایه، در سایت ماشین شما می تونین واسه خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو کرده و خودروی دلخواه خود رو انتخاب کنین. هم اینکه واسه فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کرده و علاوه بر خودروهای صفر، در مورد فروش خودرو دست دوم یا کارکرده با قیمت روز یا ماشینای اقساطی هم کسب اطلاع کنین.

این سایت هم اینکه توانایی خاص ای رو واسه فعالان این میدون جفت و جور کرده و اگر نمایشگاه اتومبیل داشت باشین، می تونین واسه خود یه صفحه اختصاصی در سایت ماشین بسازین. هم اینکه علاوه بر اطلاع از آخرین قیمتا و آگهیا در بخش خرید و فروش خودرو، در صورت تمایل می تونین از جدیدترین اخبار و مقالات فنی و تخصصی خودرو هم در سایت ماشین www.mashin.ir بهره مند شید. تعداد بروزرسانی کلیه آگهی ها در سایت ماشین، مثل آگهی رایگان، برنزی، نقره ای و طلایی، به ۱۵۵۳۰ عدد زیاد شد.

ماشین

سایت ماشین در تاریخ ١٣٩۵/٠١/٢٣ رونمایی گردید. خدا رو شاکریم که پس از حدود یکسال کار همیشگی، سایت ماشین با هدف ایجاد بستری مناسب واسه رابطه هدف دار میان خریداران و فروشندگان ماشین، در تاریخ ١٣٩۵/٠١/٢٣ رونمایی گردید. بعضی از امکانات این سایت عبارتند از: ایجاد فضایی جذاب با قابلیتهای پیشرفته واسه کسائیکه قصد فروش ماشین خود رو دارن. می تونین مقالات تخصصی و به روز سایت رو در سایتهای دیگری که در مورد اخبار خودرو و خودرو هستن رو هم دنبال کنین .

ارائه اطلاعات به فروشندگان ماشین جهت قیمت روز خودرو خارجی و داخلی. سیستم جستجوی پیشرفته واسه کسائیکه قصد خرید ماشین دارن. سیستم حرفه ای “گوش بزنگ” واسه کسائیکه قصد خرید ماشین با شرایط خاص دارن. ارائه اطلاعات فنی و به درد بخور به خریداران ماشین جهت انتخاب درست. ایجاد فضایی مناسب واسه کسائیکه به شکل حرفه ای به خرید و فروش ماشین مبادرت میکنن. مثل نمایشگاه داران. مدت اعتبار کلیه آگهی ها در سایت ماشین، مثل آگهی رایگان، برنزی، نقره ای و طلایی، به ٣۶۵ روز زیاد شد.

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

راهنمای خرید خودرو مناسب

خودروهایی که خانوما دوست دارن

mashin خرید و فروش خودرو سایت ماشین