علائم خیانت همسر

به گزارش آلامتو به نقل از prevention ؛ بعضی از اوقات ممکنه احساس کنین که شریک زندگیتون به شما خیانت می کنه اما در این مورد مطمئن نیستین. اگه عقیده اون رو در این مورد سوال کنین به احتمال زیاد جواب درست و مناسبی دریافت نمی کنین. هیچ فرد خیانتکاری به کاری که انجام داده اعتراف نمی کنه. خوب در اینجور شرایطی باید به دنبال چی باشین؟

اگه می خواهید نشونه های خیانت رو در همسر خود شناسایی کنین بهتره در این مقاله همراه ما باشین.

  1. اون ها عادت غیر عادی و جدید در اس ام اس زدن پیدا کردن:

علائم خیانت همسر,نشونه های خیانت شوهر

اگه همسر شما هیچوقت به اس ام اس زدن علاقه ای نداشته باشه و یهویی به این موضوع روی بیاره ممکنه اتفاقی این وسط اتفاق افتاده باشه که شما از اون بی اطلاع هستین.

اگه همسر شما در زمان های غیر عادی شروع به اس ام اس زدن کرد یا واسه بررسی پیام های خود به یه مکان دیگه رفت باید حواس جمع باشین. اگه دیدید همسرتون واسه اس ام اس زدن به حموم می رود، صبح زود از خواب بیدار می شه یا تا دیروقت پای تلفن می نشیند باید به اون شک کنین.

  1. علاقه یهویی به موسیقی عجیبی پیدا کرده:

علائم خیانت همسر,نشونه های خیانت شوهر

خوب ممکنه موسیقی که همسر شما به اون گوش می دهد زیاد عجیب نباشه اما در بعضی از مواقع همسرتون هیچ وقت به اینجور موسیقی هایی گوش نداده.

یادتون باشه که این موضوع به موسیقی خاصی محدود نمی شه. علاقه شدید و یهویی به فیلم های سینمایی، کتاب ها یا حتی سرگرمی های جدید می تونه یه نشونه اخطار دهنده باشه به خصوص اگه همسرتون نخواد شما رو در این چیزهای مورد علاقه سهیم کنه.

این مطلب را هم بخوانید :
علت کاهش مو و تفاوت آن با ریزش مو

  1. تغییر یهویی و شدید در ظاهر اون ایجاد شده:

علائم خیانت همسر,نشونه های خیانت شوهر

معمولا افراد وقتی که پیشرفت شغلی می گیرند، به محدوده سنی خاصی می رسند یا یه رابطه جدید رو شروع می کنن تغییر می کنن. اگه شریک زندگی شما لباس های جدیدی می پوشد، ادکلن جدید می خرد یا به بدن و اندام خود زیادتر از اندازه توجه می کنه باید نگران باشین.

  1. موارد مالی رو مخفی می کنه تا دیروقت سر کاره:

علائم خیانت همسر,نشونه های خیانت شوهر

تا دیر وقت کار کردن یکی از بهونه های رایجیه که افراد واسه مخفی کردن رابطه جدید خود استفاده می کنن. اگه این تغییر به همراه مخفی کردن جزییات امور مالی بود باید شک کنین.

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

نشونه دیگری که در این مورد هست صحبت های مبهم در مورد کاره. اگه شریک زندگی شما همیشه عادت داشت در مورد کار صحبت کنه و یه دفعه از بیان اتفاقاتی که در کارش رخ داده سر باز می زند ممکنه رابطه جدیدی در حال شکل گرفتن باشه.

  1. تغییر زیادی در اخلاق اون رخ داده:

علائم خیانت همسر,نشونه های خیانت شوهر

معمولا آدمایی که به همسر خود خیانت می کنن دچار احساس عذاب وجدان هم می شن. این موضوع از تغییرات یهویی در خلق و خویشون به طور کامل احساس می شه.

ممکنه همسر شما بعضی وقتا با شما مهربون شه و بعضی وقتا سر مسائل به طور کامل جزئی به جنگ و دعوا بپردازه. معمولا آدمایی که خیانت می کنن به دنبال شروع بحث هستن و از این روش واسه دور شدن از همسر خود و شروع رابطه جدید استفاده می کنن.

این مطلب را هم بخوانید :
عکس های منتخب ، گلچین شده و زیبا

  1. مثل یه فرد به طور کامل متفاوت رفتار می کنه:

علائم خیانت همسر,نشونه های خیانت شوهر

همسر شما ممکنه به کلی از ورزش کردن بیزار باشه اما یه دفعه به باشگاه می رود. یا اینکه ممکنه تعطیلات آخر هفته رو با شما نگذارند. هم اینکه ممکنه همسرتون یهویی به رابطه جنسی علاقه شدیدی نشون بده یا کلا علاقه و تمایلش رو به این رابطه از دست بده.هر تغییر بزرگی که در همسرتون دیدید باید به دقت بررسی کنین.

اگه همسرتون به شما خیانت نکرده باشه هم بهتره شک خود رو برطرف کنین. البته مراقب باشین با اینکار رابطه خود رو خراب نکنین.

  1. یهویی محافظه کار می شن و مواردی رو مخفی می کنن:

علائم خیانت همسر,نشونه های خیانت شوهر

وقتی که شریک زندگیتون رمز گوشی خود رو تغییر می دهد یا روی بقیه لوازم الکتریکی اش رمز می گذارد باید مراقب باشین. ممکنه الان با کس دیگه ای در رابطه باشه و بخواد مواردی رو از شما مخفی سازه.

  1. احساس می کنین خیانتی رخ داده:

علائم خیانت همسر,نشونه های خیانت شوهر

بعضی از اوقات هیچ نشونه ای از خیانت وجود نداره اما شما در درون خود احساس می کنین رفتار همسرتون تغییر کرده و به شما خیانت می کنه. اگه اینجور احساسی داشتین بهتره خیلی زود دست به کار شید و از بروز مشکلات بعدی جلوگیری کنین.

نشونه های خیانت

دلیل خیانت زن به شوهرش چیه؟

اختصاصی خبرهای داغ روز خیانت راه های فهمیدن خیانت مرد روشای فهمیدن خیانت مرد زناشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *