عضو ارشد داعش در آمریکا آموزش دیده است

یکی از اعضای ارشد داعش، در آمریکا دوره هایی رو واسه مقابله با تروریسم گذرونده.

مسؤولان آمریکایی اقرار کردن، افسر قبلی نیروهای خاص امنیتی تاجیکستان که تازگیا در یکی از فیلمهای تبلیغاتی داعش ظاهر شده، در دوره وزارت خارجه آمریکا روش هدف دار مقابله با تروریسم رو فرا گرفته.

شبکه “سی ان ان” گفت، سرهنگ “گل مراد حلیموف” در فیلمی که از اون در شبکه های اجتماعی منتشر شده، تأکید می کنه که در آمریکا ۳ دوره آموزشی رو گذرونده، که یکی از اونا در لویزیانا بود.

وزارت خارجه آمریکا هم با تأیید این ماجرا تأکید می کنه که حلیموف طی سالهای ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۴، پنج دوره آموزشی رو در آمریکا و تاجیکستان گذرونده.

یه منبع مسؤول در مورد دوره های آموزشی که حلیموف در آمریکا گذرونده گفت که این دوره ها شامل جواب به بحرانها، مدیریت تاکتیکی حوادث خاص، فرماندهی تاکتیکی و دیگه آموزشهای در رابطه بود.

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

حلیموف در فیلمی که تازگیا از اون منتشر شده، گفته که آموزشهایی که در آمریکا دیده، نقطه تحولی در زندگیش بوده.

حلیموف در این فیلم آمریکاییا رو تهدید می کنه که واسه کشتارشان، به کشور اونا میاد.

کارشناسان به دلیل پیوستن این مسؤول قبلی امنیتی تاجیک به داعش بیان نگرانی کرده و تأکید کردن که این نگرانی به خاطر اطلاع اون از راه هدف دار آمریکا در مقابله با تروریسمه.

“مایکل برین” افسر قبلی اطلاعات ارتش آمریکا گفت: این تواناییا بسیار خطرناکه؛ بسیار بده که مسؤولان روشن مقابله با تروریسم، به تروریستها ملحق شن.

وزارت خارجه آمریکا در این رابطه گفت، حلیموف افسر قبلی یگان مقابله با تروریسم تاجیکستان بود، که این یگان مسؤول مقابله با تهدیدهای امنیتی در این کشوره؛ و این فرد به همراه چند نفر دیگه از طرف دولت تاجیکستان واسه شرکت در برنامه های آموزشی به آمریکا اعزام شده بود.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

العالم داعش