عصرارتباطات، نمایندگی رسمی پاناسونیک

aspanasonic عصر ارتباطات

با هدف ارتقا وسایل ارتباطی موسسات و نهادهای جور واجور ، شروع به فعالیت کرده و حالا پس از سالها تجربه علمی و عملی در مراکز جور واجور آمادگی خود رو جهت ارائه مشاوره و همکاری در مورد واردات شکل های جور واجور سیستمهای حفاظتی پاناسونیک (دوربینهای مداربسته ،سیستم مانیتورینگ تصویری ،تلفنهای رومیزی، کارتریجای درام فکس، تلفنهای سانترال، لوازم مصرفی و جانبی لوازم الکترونیکی پاناسونیک، اعلام میکنه. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر به بخش اجناس مراجعه کنین.

با مدیریتی نوین و تکیه به کادر فنی و مجرب در مورد فروش سانترال ، فکس و تلفن پاناسونیک ، تلفن بی سیم ، و هم اینکه زمینه های زیر  فعالیت داره:

  • مشاوره و طراحی زیر ساخت مرکز تلفن پاناسونیک و سیستم voip
  • فروش سانترال ، فکس پاناسونیک ، تلفن بیسیم ، تلفن سانترال و تلفن اینترنتی
  • فروش لوازم نصب و راه اندازی سانترال ( شکل های جور واجور رک ، پایه ترمینال کروز رک مونت ، شاخه ترمینال کروز ، شکل های جور واجور کابلای تلفن (زمینی و هوایی) و فیبر نوری و شکل های جور واجور کابلای شبکه )
  • نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

  • تدارک و تامین لوازم اکتیو و پسیو سیستم voip
  • خدمات تعمیر و نگهداری و هم اینکه پشتیبانی مرکز تلفن ، فکس پاناسونیک ، تلفن بی سیم در اسرع وقت و هزینه کم در تموم نقاط کشور

در دنیای امروز ثانیه ای رو بدون برق و تلفن و دیگه وسایل ارتباطی میشه تصور کرد وقتی این وسیله واسه آسایش بود اما حالا خود وسیله ای واسه پیشبرد علم حساب می شن مجموعه ما می خواد در ضمینه وسایل ارتباطی به درد بخور و بروز باشه با امید به اینکه روزی ما هم جزو کشورای صاحب سبک باشیم.

این مطلب را هم بخوانید :  عمل بینی گوشتی در تهران

بنابر این مجموعه ما با هدف ارتقا وسایل ارتباطی موسسات و نه هاده ها جور واجور شروع به فعالت کرده و حالا پس از سالها تجربه علمی و عملی در مراکز جور واجور آماده همکاری در زمینه های جور واجور سیستمهای تلفن و سانتراله. هم اینکه این مجموعه آماده همکاری در مورد ارائه مشاوره های جور واجور در زمینه های جور واجور سیستمهای تلفن و سانتراله.

جهت مشاهده لیست اجناس به سایت رسمی عصر ارتباطات به نشانی http://aspanasonic.com مراجعه کنین.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *