عصبانیت زن از شوهر خود در نتیجه یک خواب !

couple

اختصاصی آلامتو ؛ یه تحقیق جدید پیدا کرده که پنجاه درصد زنان حتی اگه در خواب هم از راه مردان خود اذیت شن اونو به دل گرفته و از دست اونا عصبانی می شن. واسه این تحقیق، که تو یه هتل زنجیره ای در انگلستان بروی دو هزار نفر انجام شد، محققان از شرکت کنندگان در مورد عادتای رویاپردازی اونا در خواب پرسیدن. یافته ها نشون داد که زنان معمولا خواب شریک زندگی خود رو می بینن که خیانت می کنه، با اونا دعوا می کنه و حتی اینکه پنهونی یه بچه داره.

این تحقیق هم اینکه پیدا کرده که تقریبا دو نفر از هر سه فرد بالغ از دست هر کسی که در خواب اونا رو ناراحت کنه، عصبانی می مانند و حس خوبی نسبت به اون ندارن. کار تا جایی پیش میره که یکی در بین هر بیست نفر حتی به رئیس خود بی توجهی می کنن چون که خواب دیده ان که اخراج شدن.

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

در این تحقیق هم اینکه نشون داده می شه که یکی از بین هر پنج زن همیشه خواب خیانت کردن شریک خود رو می بینه. به علاوۀ، احتمال اینکه زنان خواب خیانت کردن شریک خود رو ببینن سه برابر بیشتر از مردونه. یان والاس، یه روانشناس خواب، توضیح داد که شرایط فیزیکی و روحی بر محتویات خوابامون تاثیر می ذارن، اما مهمترین چیزی که باید فهمید اینه که ما حرفا و نیازای خود رو در خواب با زبون تصویر و کنایه میگیم.

این مطلب را هم بخوانید :
عشق واقعا طعم همه‌ چیز را شیرین‌تر می‌کند!

این تحقیق هم اینکه نشون داده که یکی از بین هر پنج نفر تصمیمای بزرگ زندگی خود رو، مثل اینکه کجا زندگی کنه، با که ازدواج کنه، و کی یه بچه داشته باشه، براساس محتویات این رویاها میگیره.

لینک به درد بخور : دانلود تحقیق

اختصاصی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *