عبور از سندباکس گوگل

وارد شدن به بازار هیچوقت واسه تازه واردین آسون نبوده و مشکلات مختلفی واسه این کار هست. مانع ورود تازه واردین به جهان موتورهای جستجو سندباکس نامیده می شه—سایت شما تا وقتی باقی می موند که واسه وارد شدن به باشگاه برترینا آماده شه. با اینکه وجود سندباکس به روشنی تایید نشده، کارمندان گوگل به صورت غیرمستقیم وجود اون رو تایید کرده ان و متخصصین سئو در عمل مشاهده کرده ان که سایت های جدید جدا از بهینه سازی خوب نمی تونن رتبه خوبی در گوگل به دست بیارن، در حالی که در MSN  و یاهو رتبه خوبی کسب می کنن.

سندباکس و تاخیر در قدمت

متوقف ساختن سایت های جدید از راه وسایل مصنوعی مانند قرار دادن اونا در پایین ترین یافته های جستجو ناعادلانه س. عجیب نیس که گوگل سایت های جدیدی رو که یه شبه هزاران بک لینک بدست می بیارن یا به عنوان منبع بک لینکایی واسه پشتیبانی از سایتی قدیمی تر (که شایدً واسه همون شخصه) استفاده می شن ، مجازات کنه.

سندباکس و تاخیر در قدیمی شدن از نظر معنا برابر هستن و خیلی از متخصصین سئو اونا رو جابجا استفاده می کنن. تاخیر در قدیمی شدن به معنی اون هستش که سایتا تا وقتی که قدیمی شن «حفظ می شن». همونطور که می دونین، سندباکس رو نمی تونید کنترل کنین و نمی تونید از اون دوری کنین اما هنوز گامایی واسه کم کردن آسیب واسه سایت های جدیدی که دامنه های جدید دارن هست.

کاهش آسیب سندباکس

مانند جنبه های دیگه سئو، راه ها و روش های اخلاقی و غیراخلاقی هست و راه های غیراخلاقی ممکنه جرائم اضافی یا بسته شدن کامل سایت رو از طرف گوگل داشته باشه. یه قانون کلی هست و اون اینه که نمی تونید با سندباکس مقابله کنین.

این مطلب را هم بخوانید :  راهنمای بهینه سازی تصاویر در سئو: عکس‌ها از متون ارزشمند‌تر می‌شوند (۲)

موارد زیر رو واسه کاهش اثر اون به کار ببرین:

·       محتوا و لینک های خوب جمع آوری کنین

·       از پیش برنامه ریزی کنین و اول چند صفحه بارگذاری کنین و با این کار دوره سندباکس شروع شده و همزمان با پیشرفت سایت شما پیش می رود

·       دامنه های قدیمی یا منقضی شده بخرین

·       از هاست معتبر استفاده کنین

·       کلمات کلیدی کمتر محبوب به کار نبرین

·       بیشتر به روش های غیرگوگلی واسه افزایش ترافیک استفاده کنین

عبور از سندباکس گوگل

  • عبور از سندباکس گوگل

۵

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

خلاصه

عبور از سندباکس گوگل !!! سندباکس و تاخیر در قدیمی شدن از نظر معنا برابر هستن و خیلی از متخصصین سئو اونا رو جابجا استفاده می کنن

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *