سال ۲۰۱۷ سال بومی سازی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

سال ۲۰۱۶ با تموم قانون و مقرراتش گذشت. سال جدید رو باید با راه و روش های متفاوتی که به موثر بودنشون اطمینان داریم شروع کنیم. تعداد لایک یا دنبال کننده رو از یاد ببرین. امسال روی چیز های دیگری باید تمرکز کرد. چیز هایی که دیگه در تعدد لایک و کامنت خلاصه نمی شن. یه نگاه کارآفرینانه به تموم جنبه های تجارت و کسب وکارتون بندازید و ببینین چه تاثیری روی معروفیت شما در سالی که گذشت داشت؟
اگه این تاثیرگذاری با تعداد لایک ها هماهنگ نیس و همه چیز برابر با میل شما پیش نرفته دست نگه دارین. سال ۲۰۱۷ رو باید جور دیگری سر کرد. ۲۰۱۷ سالی واسه بومی سازی هستش. نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید
این راه و روش دقیقا از وقتی شروع شد که خرید لایک و دنبال کننده در شبکه های اجتماعی رایج شد. دیگه کاربران با این لایک های گول زننده به سمت خرید محصول نمی روند. باید بومی سازی شه تا جواب بگیرین. اما منظور از این بومی سازی چیه؟
که همیشه همه چیز رو برابر با خواسته های کاربران بومی و مشتریان واقعی می سنجد در ادامه مطلب این نکات رو با شما در میان می گذارد.

بومی سازی بازاریابی شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۷

داشتن ۵۰ فالووری که به خاطر شما پول پرداخت می کنن بهتره یا ۵ هزار فالووری که بود و نبوشان فایده ای نداره؟!
بومی سازی، فعالیت دو جانبه در و افزایش یا پیشرفت کیفیت بخشی از فرآیندی رو تشکیل میدن که سال ۲۰۱۷ بدون اختصاص پیدا کرده: بومی سازی.
بومی سازی ویدیو ها
اگه بودجه کافی در اختیار دارین کاربومی سازی رو از ویدیو شروع کنین. آپلود ویدیو هایی که برگرفته از سایت های خارجی هستن خیلی موثر نیستن. چند درصد از ایرونی های دور و برتون به زبون انگلیسی محاوره ای جوری مسلط هستن که بتونن محصولی که شما عرضه می کنین رو با تکیه بر اون ویدیو بخرند؟
حضور همه جانبه در شبکه های اجتماعی به همراه تولید ویدیو به طور کامل بومی ومتناسب با ذائقه هم زبانان اصل مهمی در است.
فراخوانی کاربر به تعامل
حتی اگه خود رو به فست سئو نسپرده باشین می تونید تا حدودی محتوا مناسب در جهت تعامل با کاربران تولید کنین. اگه مطلبی که درج شده کاربر رو به عکس العمل تشویق نکنه خیلی ارزشی نداره. شاید این در سایت ها کمی عادی باشه؛ اما در شبکه اجتماعی کاربر فعاله و آماده به جواب! موفق شدین اون رو با نوع خود واسه نظرگذاری فراخوانی کنین؟ شاید قدم های اولیه بومی سازی رو واسه کاربران هم زبون خوب ورداشته اید.

این مطلب را هم بخوانید :  عشق به سئو؛ چه قدر به دنیای بهینه سازی وب علاقمند هستید؟

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *