سئو و استراتژی‌های خود را در سال ۲۰۱۷ خانه تکانی کنید

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

سال جدید فقط شروعی واسه دقیق شدن و فوکوس کردن روی اهداف شخصی نیس؛ کسب وکارتون هم نیاز به نگاهی خلاصه داره تا اون رو برابر با تغییرات پیش رو زیر و رو کنین. حالا که چند روزی از شروع سال ۲۰۱۷ می گذره بهترین زمونه تا وضعیت خود رو بررسی کنین و ببینین در سالی که گذشت با به کار گیری فوت وفن هاتون به کجا رسیدین.
قبلی در جهت بهبود سایت شما در نتایج جستجوی گوگل موثر بوده؟ موفقیت و جایگاه فعلی شما ارزش هزینه هایی که واسه صرف کردین رو داشته؟ یا باید به دنبال تیم دیگری واسه واسپاری خود بگردین؟
سال ۲۰۱۷ رو واسه خونه تکونی شرایط خود غنیمت شمرید و با به کار گیری این نکات به روز شید.

تغییر و خونه تکونی روش هدف دار های سئو

به کاربر ارزش بدید
در پروسه از اهمیت بالایی برخورداره. یکی از اشتباهاتی که در انجام امور معمولا پیش میاد بی توجهی به ارزش گذاری کاربرانه. اگه تا دیروز مدعی بودین که کیفیت مطالبتان بالا هستش و بهترین تیم رو واسه استخدام کردین امروز راه و روش خود رو تغییر بدید و به کاربر هم ارزش بدید.
واسه ارزش دادن به کاربربه این روش به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین:
• عناوین فعلی محتوا در سایت رو بررسی و محبوب ترین و پربازدید ترین اون ها رو مشخص کنین.
• دیدگاه هایی که در طول یه سال گذشته زیر پست ها واسه کیفیت محتوا درج شده رو زیر نظر بگیرین
• با مشاوره از تیم خود ترکیب مناسبی از مطالب مورد نیازتون رو با در نظر گرفتن عامل هایی که آزمایش شده جفت و جور کنین. مشاوره رو در این مورد حتما امتحان کنین.
تجربه کاربر رو از وبگردی بهبود بدید
۹۳ درصد از جستجو ها به واسطه موتور های جستجو صورت می گیرد. تجربه کاربری هم مثل بقیه بخش ها در مطرحه. واسه بهبود شرایط خود در سال ۲۰۱۷ از نظر تجربه کاربر در وبگردی به این نکات دقت کنین:
• تموم لینک های سایت باید بررسی شن. اگه تیم قبلی نتونسته به این امور اون طور که باید و شاید رسیدگی کنه و حال به اعتماد کردین شک نکنین که ما خوب جواب این اعتماد رو می بدیم.
• خوانایی و توانایی کراول شدن مطلب به همون اندازه که واسه کاربر مهمه واسه موتور های جستجو هم مهمه.
• ناوبری سایت رو در سال جدید دوباره مورد بررسی قرار بدین. ببینین محیطی که آماده شده واسه بازدید کننده شفافه و خوب اون رو هدایت می کنه یا نه.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست