سئو حساب فیس بوک

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

چیجوری از کلمات کلیدی در سئو حساب فیس بوک استفاده کنیم؟
در ایجاد صفحه رسمی کار و کاسبی، به کار گیری کلمات کلیدی در رابطه در قسمت توضیحات جهت پیدا کردن مخاطبان در رابطه لازمه. بهینه سازی صفحه فیس بوک = بازدید بیشتر.
هدف ایجاد محتوای در رابطه واسه جذب و تعامل با کاربران جهت هدایت اونا به سایت و اشتراک گذاری مطالب شماس. بهینه سازی حساب فیس بوک موجب بهبود دید شما، پیدا کردن مشتریان و فالوئرای بالقوه می شه. فالوئر بیشتر موجب اشتراک گذاری بیشتر، ایجاد بازدید سایت و تعامل می شه. بهینه سازی حساب کاربری فیس بوک موجب رسیدن به مخاطبان در رابطه و در آخر منتهی به افزایش ترافیک سایت و اندازه تعامل بیشتر می شه.

سئو حساب فیس بوک و صفحه کار و کاسبی

سئو حساب فیس بوک و صفحه کار و کاسبی با چند فوت وفن لازم
۱ – بهینه سازی URL صفحه
سئو حساب فیس بوک نیازمند یه URL سفارشی برابر با نام کار و کاسبی واسه بهینه سازی صفحه فیس بوک است. تطبیق URL فیس بوک با نام کار و کاسبی شما موجب به رسمیت شناختن شما و بخاطر سپردن اون واسه مخاطبان و سهولت در پیدا کردن صفحه شما در فیس بوک و موتور جستجو می شه. وگرنه یه URL خودکار بوسیله شبکه اجتماعی فیس بوک می شه که طولانی و سخته.
در قسمت “About” سایت فیس بوک قسمت “Page Info” می تونین جزئیات صفحه خود رو ویرایش کنین. در “Create Page @username” (ایجاد نام کاربری صفحه) کلیک کنین و در پنجره Pop-up باز شده username یا نام کاربری صفحه خود رو وارد کنین. نام کار و کاسبی شما به عنوان نام کاربری بعدا URL صفحه فیس بوک شما هستش.
۲ – اولیت بندی بخش “About”
بخش در باره ما، جاییه که مردم می تونن در باره کار و کاسبی و اینکه شما که هستین و چه می کنین بیشتر بدونن. این قسمت نیازمند بهینه سازی با کلمات کلیدی ربط داره تا مخاطبان هدف بدون هیچ سختی ای شما رو پیدا کنن.

سئو حساب فیس بوک و بخش درباره ما

• تحقیق کلید واژه واسه پیدا کردن کلمات کلیدی در رابطه واسه کار و کاسبی.
• به کار گیری املای درست و حرفه ای
• انتخاب ۱ یا ۲ کلید واژه مناسب و پر ترافیک
• نوشتن توضیحات و اطلاعات به درد بخور کار و کاسبی
• بزرگ نمایی نکنین. توضیحات باید طبیعی باشن.
واسه سئو حساب فیس بوک و بخش درباره ما، علاوه بر قسمت “About”، از کلمات کلیدی بطور هدف دار در دیگه بخشای صفحه از جمله در عنوان صفحه و در امتداد نام تجاری خود اضافه کنین. از استفاده زیادتر از اندازه کلمات کلیدی حذر کنین، در نام صفحه، URL، توضیحات و … استفاده کنین.
۳ – تکمیل اطلاعات کسب وکار
فیس بوک مکان، ساعات کاری، نشانی سایت و اطلاعات تماس کار و کاسبی رو در صفحه اصلی پروفایل نمایش میده که موجب سهولت پیدا کردن شما بوسیله مشتریان بالقوه می شه. در سئو حساب فیس بوک، اضافه کردن نشانی موجب ایندکس کار و کاسبی شما واسه جستجوی محلی شده و پیدا کردن شما بوسیله جستجوگران محلی ساده تر شه.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست