سئو جوملا و یا وردپرس

در مقالات قبل گفتیم که واسه مدیریت محتوای سایتا دو سیستم بسیار قوی و مشهور به نام جوملا و وردپرس هست که با کمک به تولید بهترین محتوا منتهی به بهینه سازی سایت می شن. سئو جوملا و سئو وردپرس هر دو منتهی به پیشرفت سطح کیفی سئوی سایت شد و هر کدوم براساس تنظیمات و اصول خود عمل میکنن. اما وقتی که مدیران سایتا با این دو سیستم واسه تولید و بهینه سازی محتوا مواجه می شن اولین سوالی که در ذهنشون شکل میگیره اینه که سئو جوملا بهتره  یا سئو وردپرس؟ در این مقاله می خوایم به مقایسه این دو سیستم پرداخته و در آخر حق انتخاب رو به خودتون واگذار کنیم.

مقایسه سیستم تولید محتوای جوملا و وردپرس

۱-   جوملا و وردپرس هر دو نصب آسونی دارن اما نصب وردپرس سریع تره.

۲-   وردپرس کد بازه به این معنا که شما می تونین نرم افزار وردپرس رو برابر با نظرات خود تغییر بدید.

۳-   تعداد قالبای رایگان به زبون فارسی در وردپرس بیشتره.

۴-   لازمه بدونین با در نظر گرفتن این که تعداد سایتای وردپرسی بیشتر از سایتای جوملا هستن و هچنین نسخه های آپدیت وردپرس در فواصل وقتی کوتاه تری عرضه می شن بنابر این سایتای  وردپرس بیشتر در خطر هکرها قرا دارن در نتیجه این مسئله یه مشکل امنیتی واسه سئو وردپرس هستش.

۵-   شما با کمک وردپرس می تونین قالبای مورد نظر خود رو در طراحی سایت بسازین اما این کار نیاز به تخصص داشته و باید بوسیله یه طراح سایت ماهر انجام شه.

۶-   اگه می خواین سطح دسترسی خوندن و نوشتن کاربران رو به بخشای جور واجور سایت مشخص کنین جوملا انتخاب بسیار مناسبی هستش. همونجوریکه میدونید بررسی این سطح، در پیشرفت کیفیت محتوا و هم اینکه پیشرفت شرایط سایت نقش مهمی داره.

۷-   تعداد افزونها و قالبای فارسی وردپرس نسبت به جوملا بیشتره.

۸-   بر خلاف جوملا، در سیستم وردپرس همه افزونها به هسته سیستم دسترسی دارن. اما در جوملا این دسترسی فقط واسه کامپوننتا شدنیه.

۹-   با در نظر گرفتن تمرکز بیشتر وردپرس روی وبلاگا بنابر این وردپرس بیشتر واسه وبلاگ و جوملا بیشتر واسه طراحی سایتای کامل استفاده میشن.

۱۰- شاید دونستن این مطلب واسه شما باحال باشه که گوگل واسه سایتای وردپرسی ارزش بیشتری قائله.

۱۱- در آخر این که کارکردن با امکانات پیش فرض وردپرس ساده تر از جوملاست.

سئو جوملا و یا وردپرس

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

  • سئو جوملا و یا وردپرس

۵

خلاصه

سئو جوملا و یا وردپرس !!! اگه شما هم در به کار گیری سئو جوملا و یا وردپرس دودل هستین پیشنهاد می کنیم که این مقاله رو با دقت بخونین.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست