رفتار کاربران چه تاثیراتی در نتایج گوگل دارد؟

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید

چگونگی کار الگوریتم مرغ مگس خوار
گوگل یه الگوریتم جستجوی جدید رو معرفی کرد با در نظر گرفتن رفتار کاربران در گوگل یافته های جستجو رو جفت و جور می کنه. الگوریتم مرغ مگس خوار نام الگوریتم جستجوی جدیدیه که گوگل ازش استفاده می کنه که به گفته گوگل یافته های بهتری در جستجو داره. نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید
شاید تا حالا دو الگوریتم دیگه که الگوریتم پاندا و الگوریتم پنگوئن هستن رو شنیده باشین. این دو، الگوریتمای ضد اسپم گوگل هستن اماالگوریتم مرغ مگس خوار یه الگوریتم ضد اسپم گوگل نیس.. دلیل نامگذاری Hummingbird یا مرغ مگس خوار به دلیل دقت و سرعت اون هستش و جهت دقیق شدن و فوکوس کردن روی معانی کلمات طراحی شده.
چگونگی کارالگوریتم مرغ مگس خوار، تطبیق بهتر معانی کلمات با یافته های جستجوئه و یافته های بهتری رو براساس خواسته کاربر با در نظر گرفتن معنی و معنی در یافته های جستجو به نمایش میذاره.
مطابقت دادن یافته های جستجو سایتا در گوگل
طبق گفته گوگل، این الگوریتم جستجو بسیار دقیق تره. Google Hummingbird میتونه یافته های جستجو رو پالایش کرده و اونا رو برابر با موضوع جستجو کاربران نشون بده. شما تو یه نگاه احتیاجی به کلیک کردن روی یافته های متفاوت به امید اینکه ممکنه نتیجه جستجوی خود رو در هر کدوم از اونا پیدا کنین رو ندارین.
مطابقت دادن نتیج جستجوی سایتا در گوگل از تواناییای الگوریتم مرغ مگس خوار هستش. برابر با چیزی که شما خواستین در یافته های جستجو میان و پیدا کردن اون براتون بسیار آسونه.
گوگل می خواد بوسیله الگوریتم مرغ مگس خوار، یافته های بهتر و معتبری رو به شما ارائه دهد. پیش بینی اینکه شما چه اطلاعاتی نیاز دارین، در یافته های جستجو به بهترین شکل نشون داده می شه.
با ساده کردن و موثر کردن این الگوریتم میشه زیرو رو کردن و گشتن های پیچیده رو اصلاح کرد و یافته های بهتری رو نشون داد. گوگل براساس معنی و معنی متن و عبارات و هم معنی اونا، صفحات رو ایندکس می کنه.
با به کار گیری مرغ مگس خوار، گوگل کاربران رو به صفحات مناسب با معنی جستجوی کاربران انتقال میده. به هر حال هر صفحه از سایت باید واسه کاربر مناسب خود بهینه سازی شه، و در نتیجه مدت طولانی تری رو در صفحات سایت گذرونده و این موجب بهبود فروش و افزایش درآمد هم می شه.

این مطلب را هم بخوانید :  سئوی کلاه سیاه

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *