دانلود پایان نامه با موضوع طرح هادی

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید
<![CDATA[ از سویى موجب پیشگیرى از مشکلات، اختلالات و نابسامانى‌هاى جسمى و روانى وى مى‌شود و از سوى دیگر مراتب رشد و شکوفائى استعدادهاى وى را هر چه بیشتر میسر مى‌سازد .
طبق بررسیها و مشاهدات میدانی در چهار روستای تازه آباد ، پسیخان ، ویشکا سوقه و سیاه اسطلخ که دارای طرح هادی اجرا شده می باشند ، اجرای طرح هادی در احداث ، تقویت و آسفالت معابر روستاها بوده ، بنابراین مسیرهای ارتباطی امن تر و راحت تر شده و به تبع آن تاثیر بسزایی در تامین نیازهای اساسی خانوار در روستاهای مورد مطالعه داشته است .
بر اساس نظر پاسخگویان اجرای طرح هادی تاثیر مثبتی بر تامین نیازهای اساسی خانوار نداشته به نحوی که ۱/۳۸ پاسخگویان گزینه اصلاً ، ۳/۲۲ درصد گزینه کم ، ۶/۳۱ درصد گزینه متوسط ، ۶ درصد گزینه زیاد و ۹/۱ درصد گزینه خیلی زیاد را انتخاب نموده اند .
جدول ۴-۱۸- میزان تاثیر اجرای طرح هادی در توانایی تامین نیازهای اساسی خانوار
شرح
فراوانی
درصد
اصلاً
۸۲
۱/۳۸
کم
۴۸
۳/۲۲
متوسط
۶۸
۶/۳۱
زیاد
۱۳
۰/۶
خیلی زیاد
۴
۹/۱
کل
۲۱۵
۱۰۰
ماخذ : مطالعات میدانی ، ۱۳۹۲
شکل ۴-۱۸- میزان تاثیر اجرای طرح هادی در توانایی تامین نیازهای اساسی خانوار
طبق بررسیهای میدانی و مشاهدات در چهار روستای دارای طرح هادی توچی پایه بست ، پایین کویخ ، گرفم و خشت مسجد می توان گفت تهیه طرح هادی به جز در روستای توچی پایه بست در بقیه روستاهای مورد مطالعه در تامین نیازهای اساسی است زیرا معابر روستایی مناسب و حتی در روستای خشت مسجد بخشی از معابر اجرا شده است .
بر اساس نتایج به دست آمده از مطالعات میدانی در چهار روستای توچی پایه بست ، پایین کویخ ، گرفم و خشت مسجد ۱۴ درصد از پاسخگویان معتقدند تهیه طرح هادی هیچ تاثیری در توانایی تامین نیازهای اساسی نداشته ، ۹/۳۴ درصد پاسخگویان معتقدند تاثیر کمی داشته ، ۷/۴۷ درصد پاسخگویان معتقدند تاثیر متوسطی داشته ، ۵/۳ درصد پاسخگویان معتقدند تاثیر زیادی داشته است.
جدول ۴-۱۹- میزان تاثیر تهیه طرح هادی در توانایی تامین نیازهای اساسی خانوار
شرح
فراوانی
درصد
اصلاً
۲۴
۱۴
کم
۶۰
۹/۳۴
متوسط
۸۲
۷/۴۷
زیاد
۶
۵/۳
خیلی زیاد
۰
۰
کل
۱۷۲
۱۰۰
ماخذ : مطالعات میدانی ، ۱۳۹۲
شکل ۴-۱۹- میزان تاثیر تهیه طرح هادی در توانایی تامین نیازهای اساسی خانوار
۴-۲-۸٫ میزان تاثیر اجرای طرح هادی در میزان مهاجرت
]]>

این مطلب را هم بخوانید :  پایان نامه ارشد رایگان درموردa، this، by، it,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *