خرید از سوپرمارکت آنلاین روکولند در تهران [رپورتاژ‌ آگهی]

همونجوریکه می دونین پر مصرف ترین جنسای روزانه ما، اجناس سوپرمارکتیه. اما تا امروز در ایران یه سوپرمارکت آنلاین واقعی وجود نداشته تا ما تجربه ای دراین مورد داشته باشیم.

با چند سال تاخیر نسبت به کشورای پیشرفته، در آخر خرید اینترنتی در ایران و مخصوصا تو تهران به شکل کامل جا افتاده و درصدی از مردم جنسای لازم خود رو بدون نیاز به طی راه در ترافیک، از راه فروشگاه های آنلاین معتبر جفت و جور می کنن. فروشگاه های اینترنتی معتبر، که از مغازه های فیزیکی که ما می شناسیم بسیار بزرگتر هستن و خدمات خیلی بیشتری هم ارائه میدن.

این فروشگاه ها خیلی از جنسای لازم ما رو همراه با خدمات مناسبی ارائه میدن و حتی این امکان رو به ما میدن که کالای لازم خود رو با بهترین قیمت و حتی با تخفیف درب منزل تحویل بگیریم.

اما امروز ایرانیان باهوش میخوان یه قدم دیگه هم به جلو بردارن و مواد غذایی و مایحتاج روزانه خود رو هم مانند کشورای پیشرفته به شکل اینترنتی جفت و جور کنن تا بتونن از وقت خود بهتر استفاده کنن.

اما واقعا فروش اینترنتی و ارسال مواد غذایی به شکل اینترنتی در ایران شدنیه؟

همونجوریکه می دونین پر مصرف ترین جنسای روزانه ما اجناس سوپرمارکتیه. اما تا امروز در ایران یه سوپرمارکت آنلاین واقعی وجود نداشته تا ما تجربه ای دراین مورد داشته باشیم.

خبر خوش اینکه تازگیا سوپرمارکت آنلاین روکولند با تنوع بیشتر از ۲۵۰۰ محصول شامل موادغذایی، میوه، گوشت، مرغ و لبنیات تازه، به شکل ارسال رایگان در شهر تهران، تجربه جدیدی از زندگی دیجیتالی رو ارائه می کنه. خیلی مهم اینکه سایت روکولند حتی در روزای تعطیل موادغذایی و مایحتاج روزانه خریداران رو براشون می فرسته .

سوپرمارکت آنلاین روکولند تلاش می کنه علاوه بر کمک به کاهش آلودگی هوا، تجربه خریدی آسون و دلپذیر واسه مخاطب به وجود بیاره. انتخاب بازه زمان فرستادن سفارش و روز اون از امتیازات روکولنده و این امکان رو به مشتری میده تا برنامه روزانه و خرید خود رو به طور کامل مدیریت کنه. اجناس در این سایت همه تازه و با تاریخای به روز هستن که به ما کمک می کنه بتونیم کالاهایی مثل گوشت و مرغ و ماهی تازه رو در کنار میوه و سبزیجات و حتی اجناس لبنی در اختیار داشته باشیم.

از دیگر امتیازات روکولند، گارانتی کیفیت محصول hsj، که شامل برگشت وجه یا تعویض محصول در صورت نبود رضایت مشتری از نوع بسته بندی محصول یا ایرادی در قیمت و کیفیت حساب می شه.

فروش خاص روکولند

در صفحه اول سایت روکولند هر روز گروهی جدید از جنسا وارد فروش خاص می شن. همین طور در قسمتی مخصوص کالاهایی با درصد تخفیفات مختلفه. و هم بسته های پیشنهادی با قیمتای قابل توجه و کالاهایی در رابطه در کنار هم اومده تا در کنار راحتی پیدا کردن کالا، بتونین اونو با قیمتی مناسب جفت و جور فرمایید.

روکولیست

روکولیست مانند دفتر یادداشت حساب کاربری روکولند شماس. ما معمولا کاغذی داریم که کسریای منزل رو واسه خرید روی اون یادداشت می کنیم و اکثرا هم جای اون روی یخچاله که جلوی چشم باشه.

روکولیست دقیقا همون کاغذه. وقتی که قصد خرید ندارین اما واسه خرید بعدی کالایی جزو کسریای منزل شما میشه اون کالا رو به روکولیست خود اضافه می کنین.در زمان خرید، اجناس روکولیست رو به سبد خرید انتقال می دین. هم اینکه می تونین روکولیست خود رو به دوستانتون پیشنهاد کنین و به اشتراک بذارین.

فروشگاه اینترنتی روکولند با ارائه بهترین و معتبرترین برندا از تامین کنندگان داخلی و خارجی سلیقه و نیاز تموم مشتریان رو پوشش میده.

روکولند در شبکه های اجتماعی: اینستاگرام | لینکدین | توییتر | تلگرام

نکته مهم : برای دانلود متن کامل فایل پایان نامه ها به سایت sabzfile.com مراجعه نمایید